2500BL14M0100001T
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
2500BL14M0100001T
Category : RF and Wireless Balun
Frequency Range : 2.3GHz ~ 2.7GHz
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Phase Difference : 180° ±15°
Package : Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel®
Series : 2500
Mfr : Johanson Technology Inc.
Insertion Loss (Max) : 1.2dB
Package / Case : 0603 (1608 Metric)
Impedance - Unbalanced/Balanced : 50 / 100Ohm
Return Loss (Min) : 9.5dB
Description : BALUN 2.3GHZ-2.7GHZ 50/100 0603
Contact Now
RF Balun 2.3GHz ~ 2.7GHz 50 / 100Ohm 0603 (1608 Metric)