BD1722J50100AHF
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
BD1722J50100AHF
Category : RF and Wireless Balun
Frequency Range : 1.7GHz ~ 2.2GHz
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Phase Difference :
Package : Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel®
Series : Xinger®
Mfr : TTM Technologies, Inc.
Insertion Loss (Max) : 0.9dB
Package / Case : 0805 (2012 Metric)
Impedance - Unbalanced/Balanced : 50 / 100Ohm
Base Product Number : BD1722
Return Loss (Min) : 13dB
Description : BALUN 1.7GHZ-2.2GHZ 50/100 0805
Contact Now
RF Balun 1.7GHz ~ 2.2GHz 50 / 100Ohm 0805 (2012 Metric)