2345FB39A0050001E
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
2345FB39A0050001E
Category : RF and Wireless Balun
Frequency Range : 2.3GHz ~ 2.39GHz
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Phase Difference : 180° ±10°
Package : Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel®
Series : -
Mfr : Johanson Technology Inc.
Insertion Loss (Max) : 3.2dB
Package / Case : 1008 (2520 Metric), 6 PC Pad
Impedance - Unbalanced/Balanced : 50 / 50Ohm
Return Loss (Min) : 11.73dB
Description : BALUN 2.3GHZ-2.39GHZ 50/50 1008
Contact Now
RF Balun 2.3GHz ~ 2.39GHz 50 / 50Ohm 1008 (2520 Metric), 6 PC Pad