3700BL15C0050001E
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
3700BL15C0050001E
Category : RF and Wireless Balun
Frequency Range : 3.4GHz ~ 4GHz
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Phase Difference : 180° ±25°
Package : Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel®
Series : -
Mfr : Johanson Technology Inc.
Insertion Loss (Max) : 1.2dB
Package / Case : 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Impedance - Unbalanced/Balanced : 50 / 50Ohm
Return Loss (Min) : 9.5dB
Description : BALUN 3.4GHZ-4GHZ 50/50 0805
Contact Now
RF Balun 3.4GHz ~ 4GHz 50 / 50Ohm 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad