H2KA150KA1CD00
Category : Sensors, Transducers Ultrasonic Receivers, Transmitters
Product Status : Active
Voltage - Rated : 500V
Package : Bulk
Series : -
Beam Angle :
Mfr : Unictron Technologies Corporation
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Frequency : 150kHz
Type : -
Base Product Number : H2KA150
Description : UNICTRON A150A - 150KHZ LONG RAN
Contact Now
Ultrasonic Sensor 150kHz