CGH40045F
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
CGH40045F
CGH40045F
RF Mosfet 28 V 400 mA 0Hz ~ 4GHz 14dB 55W 440193